Konto na Sprawne Ręce

Jak publikować ogłoszenia fizjoterapeutów na SprawneRece?

Sprawne Ręce, ogłoszenia fizjoterapeutów za DARMO!

Utwórz profil na Sprawne Ręce, portalu fizjoterapeutów

  • Utwórz konto na SprawneRece.pl -
  • Wprowadź swoje dane.
  • Kliknij w link w wiadomości. Na podane adres email otrzymasz wiadomość. Kliknij na zamieszczony w niej link, aby aktywować konto.

Czytaj więcej...

Sprawne Ręce, o nas

Sprawne Ręce jest portalem ogłoszeniowym fizykoterapeutów i rehabilitantów. Znajdziesz tutaj fizykoterapeutów z udokumentowanym doświadczeniem w wyprowadzaniu ludzi z bólu i szybkim powrotem do sprawności. Więc jeśli szukasz doświadczonego, dobrego fizjoterapeuty, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Fizjoterapeuci są doświadczeni i posiadają ogromną wiedzę w leczeniu i diagnozowaniu wielu schorzeń fizycznych; od urazów sportowych wynikających ze złej postawy lub techniki, przez ostry ból w wyniku poślizgnięcia lub upadku, po bardziej ogólne schorzenia i bóle, które negatywnie wpływają na Twoje codzienne życie.

Czytaj więcej...

Sprawne Ręce, logo

Jak stworzyliśmy logo dla Sprawne Ręce, portalu fizjoterapeutów?

Pomyśleliśmy o klientach fizjoterapeutów i o tym, czego oczekują od nich. Skupiliśmy się na najważniejszym elemencie pracy każdego fizjoterapeuty, rękach. Dołożyliśmy ciało, obszar pracy fizjoterapeutów. Dołożyliśmy kroje pisma, kolory, aby stworzyć uderzający, ale osobisty projekt. Tak znaleźliśmy ten, który doskonale przekaże przesłanie marki Sprawne Ręce.

Czytaj więcej...