Sprawne Ręce, logo

Jak stworzyliśmy logo dla Sprawne Ręce, portalu fizjoterapeutów?

Pomyśleliśmy o klientach fizjoterapeutów i o tym, czego oczekują od nich. Skupiliśmy się na najważniejszym elemencie pracy każdego fizjoterapeuty, rękach. Dołożyliśmy ciało, obszar pracy fizjoterapeutów. Dołożyliśmy kroje pisma, kolory, aby stworzyć uderzający, ale osobisty projekt. Tak znaleźliśmy ten, który doskonale przekaże przesłanie marki Sprawne Ręce.

Stworzyliśmy kreatywne logo Sprawne Ręce

Kreatywne logo Sprawne Ręce powstało poprzez łączenie elementów z różnych dziedzin w celu stworzenia czegoś nowego. Rozpatrzyliśmy to, co wiedzieliśmy o branży fizjoterapeutycznej, a następnie połączyliśmy to z aspektem praktyki, który jest dla wyjątkowy. Tak, w logo Sprawne Ręce nie przedstawiamy pracy i narzędzia pracy fizjoterapeuty, łóżka. W logo Sprawne Ręce zawarliśmy dwa, najważniejsze elementy: ręce fizjoterapeuty oraz ciało człowieka.

Porzuciliśmy pomysły nie wprost.

Jednym z fajnych pomysłów na logo dla fizjoterapeuty jest dwójka tańczących ludzi. Taniec to mobilność, żywiołowość i szczęście, czyli trzy elementy, z którymi chciałbyś kojarzyć swój biznes fizjoterapeutyczny. Ale, taniec może być bardzo inaczej rozumiany, jako portal ogłoszeń studiów tańca. Dlatego zaniechaliśmy ten pomysł.