Ogłoszenia użytkownika

Fizjoterapeuta Warszawa Przemysław Starek

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 222
Wyświetlony: 716
Wygasa: 2030-04-17 16:02:00
W kategoriach: Fizjoterapeuci

Opis

Fizjoterapeuta Warszawa Przemysław Starek

Nazywam się Przemek i jestem fizjoterapeutą. Przyjmuję w całej Warszawie, dojeżdżając do pacjentów.

Pomagam w pozbyciu się bólu ostrego i przewlekłego, związanego ze stresem, czy intensywną pracą.

Zajmuję się m.in.:

  • rehabilitacją pourazową i ortopedyczną
  • korekcją wad postawy u dzieci i dorosłych
  • masażem leczniczym.

W swojej pracy wykorzystuję liczne techniki, dowiesz się więcej o nich na moich profilach:

  • Facebook @fizjo_point.starek
  • Instagram @fizjo_point

Podczas pracy z pacjentem staram się znaleźć przyczynę bólu i uzyskać  pożądany efekt w możliwie najkrótszym czasie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i zależy mi na zbudowaniu wzajemnej relacji, którą cechuje: zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, komfort i przyjazna atmosfera.

W wolnej chwili czytam publikacje dotyczące fizjoterapii i słucham ciekawych podcast’ów. Sport jest dla mnie ważnym elementem w życiu. Lubię spędzać czas aktywnie: biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, a jak tylko jest ładna pogoda oddaję się mojej pasji, którą jest windsurfing i snowboard zimą. Przez wiele lat profesjonalnie grałem w młodzieżowej lidze piłki siatkowej odnosząc sukcesy na szczeblu ogólnopolskim.

Fizjoterapeuta Warszawa Przemysław Starek

Sprawdzony fizjoterapeuta Warszawa sekunduje aktywnie pacjentom z pomocą aktywności, takich jak terapia ręczna, ćwiczenia własne oraz szkolenia online niesie wspomożenie, aby przywrócić lepszą sprawność fizyczną, poprawić sprawność układu mięśniowo-szkieletowego.

Główną ideą masażu redukującego napięcie mięśni może być okazanie pomocy w zmniejszeniu dyskomfortu skorelowanej z narządami rąk i nóg. Zabookowanie wizyty z rehabilitantem może być proste i bezproblemowe tylko wystarczy, iż dokonasz rezerwacji online. Rehabilitacja fokusuje się na osobistych aktywnościach fizycznych, z pomocą aktywności, takich jak redukcja problemów, które mają wpływ na kości i mięśnie.

Wykwalifikowany rehabilitant Warszawa to usługi biznesowe uczciwego eksperta, w zakresie masażu tkanek głębokich ażeby przyspieszyć proces gojenia. Fizjoterapeuta Warszawa koncentruje się w obszarze pomaganiu sportowcom w temacie schorzeń w domenie narządów rąk i nóg.

Kompetentni fizjoterapeuci ułatwiają chorym fizycznie z niehomogenicznych grup kulturowych i społecznych, które posiadają wielopłaszczyznowe potrzeby fizjoterapeutyczne. Rehabilitacja lansuje również pozytywne zachowania związane ze sposobem życia, ucząc pacjentów pionierskiego prowadzenia życia z ograniczeniami, co uefektywnia samoakceptację, poczucie dobrobytu i komfort życia.

Zapraszam na wizyty ?

Pozdrawiam,

Fizjoterapeuta Warszawa Przemysław Starek

M.: +48 785 947 417

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie