Ogłoszenia użytkownika

Fizjoterapeuta Konstancin-Jeziorna Jarosław Komosa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 221
Wyświetlony: 1120
Wygasa: 2030-01-15 11:13:00
W kategoriach: Fizjoterapeuci

Opis

Fizjoterapeuta Konstancin-Jeziorna Jarosław Komosa

Polecany fizjoterapeuta Konstancin-Jeziorna sekunduje aktywnie pacjentom z pomocą aktywności, takich jak masaż, porady oraz materiały multimedialne ułatwia codzienność, aby zachować dobrą formę fizyczną, zmniejszyć sztywność.

Celem terapii ręcznej redukującej ból przewlekły najczęściej jest wsparcie w zakresie redukcji uciążliwości związanej z organami ruchu. Zorganizowanie wizyty z fizjoterapeutą jest proste i bezproblemowe tylko wystarczy, że dokonasz rezerwacji online. Rehabilitacja koncentruje się na osobniczych wydolnościach rzeczywistych, z pomocą aktywności, takich jak wyciszenie dysfunkcji, które mają wpływ na płuca i serce.

Polecany rehabilitant Konstancin-Jeziorna to działalności profesjonalne mistrzowskiego eksperta, w przestrzeni masażu redukującego ból przewlekły aby poprawić krążenie krwi. Fizjoterapeuta Konstancin-Jeziorna Jarosław Komosa skupia się na oferowaniu wsparcia pacjentom w zakresie braku mobilności w odcinku narządów ruchu.

Posiadający wiedzę i doświadczenie rehabilitanci dają wsparcie rekonwalescentom z nieharmonijnych obszarów etnicznych oraz obywatelskich, które posiadają wieloobszarowe pragnienia fizjoterapeutyczne. Rehabilitacja rozpowszechnia również pozytywne postępowanie związane ze stylem aktywności, edukując osoby pionierskiego radzenia sobie z dysfunkcjami, co uefektywnia samoakceptację, przeżycie miłych momentów oraz miłych chwil.

Jestem fizjoterapeutą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Od wielu lat jestem czynnie związany z piłką nożną.

Fizjoterapeuta Konstancin-Jeziorna Jarosław Komosa

W.: http://fizjoterapiakonstancin.pl/

M.: +48 535-251-315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

mazowieckie
Konstancin-Jeziorna